O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się
Sklep Roztocze LoveSklep Roztocze Love

Artykuł sponsorowany

4 luty 2021 14:50

Wpis sponsorowany stanowi nieinwazyjną formę reklamy, a jego odpowiednia prezentacja może w bardzo przyjazny sposób przedstawiać Klientowi ofertę Twojej firmy. Nie ma daty ważności artykułów, nie są nigdy usuwane i zostają na zawsze w naszej bazie danych. Przynosi to niewątpliwie ogromne korzyści, ponieważ po zapisaniu (indeksacji) wpisu w wyszukiwarce Google, artykuł może zostać odnaleziony nawet wiele lat po jego publikacji! Raz dodany wartościowy wpis będzie pracował dla Ciebie już zawsze i przyprowadzał Klientów do Twojej firmy bez terminu ważności. 

Portal Tomaszowiak od lat odnotowuje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.  Pomaga to uzyskać dobrą popularność Twojego wpisu. Jest wiele przykładów, które potwierdzają, że dla zapytań z frazą "Tomaszów Lubelski" artykuły z Tomaszowiaka zostawiają konkurencje w tyle. 


Rodzaj usługi Cena netto
Publikacja artykułu  100 zł
Udostępnienie artykułu na Facebook 50 zł
Napisanie artykuły przez redakcję 200 zł

Organizowanie i przeprowadzanie konkursów 

W imieniu firm/instytucji/innych podmiotów przeprowadzamy konkursy mające na celu wypromowanie danego wydarzenia, eventu czy akcji. Jest to świetna forma dotarcia do bardzo dużego grona odbiorców.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
Więcej z tej kategorii
 • Warto zobaczyć
  Strony internetowe

  Strony internetowe

  Codziennie tysiące ludzi z Twojej okolicy szuka produktów i usług w In...
  • 4 luty 2021
 • Warto zobaczyć
  Projekty graficzne

  Projekty graficzne

  Projektujemy grafiki do Internetu i druku Wykonamy dla Ciebie dowolny ...
  • 4 luty 2021
 • Warto zobaczyć
  Reklama

  Reklama

  Skorzystaj z popularności i oglądalności portalu Tomaszowiak i zareklamuj ...
  • 25 październik 2021
1