O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Zaloguj się

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Narolu

2 sierpień 2019 13:43
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Narolu

Klasa śpiewu solowego, muzyka klasyczna, rozrywkowa i jazz, szeroka oferta w wyborze instrumentu. Zajęcia muzyczne na poziomie podstawowym, o 6-letnim lub 4-letnim cyklu kształcenia w zależności od wieku ucznia.

Dział instrumentalny oferuje lekcje gry w klasie:

 • Fortepian - od I kl. szk. podst.
 • Fortepian i syntezator (keyboard) - od I kl. szk. podst. (przedmiotem głównym jest fortepian)
 • Akordeon - od III kl. szk. podst.
 • Fortepian i gitara - od I kl. szk. podst. (przedmiotem głównym jest fortepian)
 • Trąbka - od IV kl. szk. podst.
 • Saksofon - od IV kl. szk. podst.
 • Klarnet - od IV kl. szk. podst.

Instrumenty smyczkowe

 • Skrzypce
 • Altówka
 • Wiolonczela
 • Kontrabas

Dział wokalny - klasa śpiewu solowego

 • Śpiew solowy - od I kl. szk. podst.

Dzieci potrafią pięknie śpiewać. Możecie się o tym przekonać oglądając nagrania z koncertów naszych uczniów i absolwentów. Klasa śpiewu solowego cieszy się bardzo dużą popularnością w naszej szkole. A to dlatego, że w państwowym szkolnictwie muzycznym I-go stopnia nie ma klas śpiewu solowego. Szkoły państwowe II st. przyjmują do klas wokalnych młodzież dopiero od 16 roku życia. A co z dziećmi?

NSM I st. w Narolu z powodzeniem wypełnia tę lukę na naszym terenie w szkolnictwie artystycznym I stopnia.

Uczniowie klas wokalnych dodatkowo uczęszczają na zajęcia obowiazkowe z fortepianu oraz zajęcia grupowe z kształcenia słuchu. Ponadto młodzi adepci sztuki muzycznej obowiązkowo uczestniczą w koncertach semestralnych i końcoworocznych.

Szkoła wydaje świadectwa promocyjne oraz świadectwo ukończenia szkoły artystycznej I st. po pozytywnym zdaniu komisyjnych egzaminów kończących dany cykl nauczania.

Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Narolu jest pierwszą w kraju szkołą muzyczną I stopnia z wokalnym profilem nauczania.

Zapraszamy.

 

Kontakt
Galeria zdjęć
LokalizacjaGraniczna 11, Narol
Tagi
Więcej z tej kategorii
1
TOMASZÓW LUBELSKI
Szukaj na Tomaszowiaku
Reklama Ten baner wyświetlono 1 464 338 razy.
Kosiorski.pl - strony internetowe