O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Tomasz Wojciech AntoniukTomasz Wojciech Antoniuk

Tomasovia przegrywa w Krośnie

W sobotę 22 sierpnia 2015 roku o godzinie 17.00 na stadionie sportowym w Krośnie TKS Tomasovia zmierzyła się z zawodnikami K. S. Karpaty Krosno. Gospodarze pokonali rywali 3:1 po golach Kamila Chmielowskiego, Jarosława Piątkowskiego i Krzysztofa Zaremby.

Początek spotkania Tomasovi z Karpatami ułożył się dla tomaszowian bardzo pomyślnie. Już w 6 minucie Ihor Paskiv przejął piłkę na 20 metrze od bramki i oddał genialny strzał w jej okno dając im prowadzenie. Jeśli taki scenariusz miał pokazać ile w trudnym momencie jest warta drużyna Karpat, to zespół trenera Czesława Owczarka pokazał, że bardzo dużo. Jeszcze przed przerwą za sprawą Kamila Chmielowskiego „biało-niebiescy” doprowadzili do wyrównania, a w drugiej połowie kompletną dominację nad rywalem gospodarze udokumentowali dwoma golami. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy spotkania.

Karpaty Krosno – Tomsovia Tomaszów Lubelski 3:1 (1:1)

0-1 Ihor Paskiv (6)1-1 Kamil Chmielowski (29)2-1 Jarosław Piątkowski (57)3-1 Krzysztof Zaremba (90)

Karpaty: 92. Mariusz Stępień – 2. Damian Kaciczak (46′ 17. Krzysztof Zaremba), 3. Mateusz Kolbusz, 4. Kamil Chmielowski, 7. Patryk Kapuściński (74′ 6. Paweł Jarząb), 9. Jarosław Piątkowski, 13. Andrij Nikanowicz, 14. Dawid Kasza (66′ 5. Albert Telesz), 18. Sylwester Sikorski, 10. Jaromir Skiba, 11. Bartłomiej Buczek (88′ 16. Łukasz Krzysztoń).

Tomasovia: 1. Łukasz Bartoszyk – 8. Marcin Żurawski, 2. Damian Misztal, 5. Piotr Joniec, 3. Damian Szuta, 10. Arkadiusz Smoła (62′ 18. Jan Oznański), 17. Ireneusz Baran, 7. Paweł Mazurkiewicz (77′ 6. Dawid Zawiślak), 15. Ihor Paskiv (55′ 13. Sergii Ivlev), 11. Michał Skiba (69′ 9. Patryk Orzechowski), Krzysztof Zawiślak.

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk oraz Mikołaj Rowiński i Michał Bancerz (Lublin).

Żółte kartki: Kolbusz – Szuta, Smoła.