O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Tomasovia wygrała pierwszy sparing

Wczoraj o godzinie 14.00 na miejskim stadionie w Lubyczy Królewskiej Tomasovia rozegrała sparingowe spotkanie z drużyną Pogoń "96" Łaszczówka. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Tomasovii.

Pierwotnie tomaszowska drużyna miała zagrać mecz ze Stalą Kraśnik, która zrezygnowała z przyjazdu do Lubyczy Królewskiej. Pogoń "96" Łaszczówka miała natomiast rozegrać mecz kontrolny z ligowym rywalem - Victorią Łukowa Chmielek, który z różnych przyczyn również nie mógł się odbyć. Na szczęście obie drużyny porozumiały się ze sobą i wykorzystały niedzielne słoneczne popołudnie na zagranie wspólnego sparingu.

Trzy bramki dla zwycięzców spotkania, czyli dla Tomasovii zdobył Tomasz Kłos w 2,27 i 32 minucie. Jedną bramkę dla Pogoni zdobył Piotr Wasiołek (5 minuta) i kolejną zawodnik testowany (87 minuta).

Trener Pogoni 96 Łaszczówka tak ocenia to spotkanie:

"Zagraliśmy dobry mecz. Chłopaki spełnili założenia taktyczne prawie w stu procentach. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry i nad tym elementem musimy pracować zarówno w ofensywie jak i defensywie. Dobrze wyglądaliśmy fizycznie na tle 3-ligowca. Patrząc na to że jesteśmy na tym samym etapie przygotowań (obie drużyny rozgrywki rozpoczynają 19 marca) to możemy być zadowoleni ze swojej postawy."