Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
  • Aktualności
  • Pogoń 96' Łaszczówka pokonała drużynę Sokół Zwierzyniec
Dariusz KRECHDariusz KRECH

Pogoń 96' Łaszczówka pokonała drużynę Sokół Zwierzyniec

W Wielki Czwartek na boisku w Łaszczówce został rozegrany mecz pomiędzy podopiecznymi Pawła Babiarza, a drużyną Sokół Zwierzyniec - wiceliderem Klasy Okręgowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pogoni 96' Łaszczówka z wynikiem 3 do 2.

Trener Pogoń - Paweł Babiarz tak ocenia ten mecz: "Rozegraliśmy lepsze spotkanie niż tydzień temu z Igrosem. Sokół postawił trudne warunki, ale dzięki temu że potrafiliśmy prowadzić grę przez 50 minut w ciągu całego meczu, wygraliśmy. Jeżeli chodzi o plusy meczu to jestem zadowolony z gry między 10 a 45 i między 50 a 65 minutą meczu. Pozytywem jest występ 16-letniego Macieja Słobody w bramce, oraz dobra gra w środkowej strefie boiska, a tego zabrakło w Krasnobrodzie. Minusem na pewno jest to, że nie potrafimy utrzymać przez cały mecz odpowiedniego tempa i rytmu gry, ale będziemy nad tym pracować. Fajnie wygrać przed świętami i przez te pare dni wolnego mieć "spokojną głowę". Przerwa w treningach potrwa aż do wtorku i od tego dnia przygotowywać się będziemy do dalszej części rozgrywek."

Bramki: Yuriy Kharkevych, Łukasz Mruk, Paweł Kielar.

Skład Pogoń: M. Słoboda - A.Podborny (62' M. Kołodziejski), B.Krawczyk, M. Rzeźnik, P. Tatar - Ł.Hałasa (74' M. Nowosad), P. Kielar, Y. Bugaychuk, Y. Kharkevych - T. Walentyn (88' J. Łysiak), Łukasz Mruk (68' K. Kłoda).